Sprzęt kuchenny

TS997
19500 
100 produkt(y)
Wielofunkcyjny garnek do gotowania ryżu z funkcją automatycznego gotowania oraz samodzielnego podtrzymywania temperatury to urządzenie niezbędne w każdej kuchni. Wyposażony w wewnętrzny wkład z nieprzywierająca powłoką gwarantuje idealną strukturę każdego ziarenka ryżu. Dzięki wygodnemu koszykowi do gotowania na parze urządzenie umożliwia przyrządzanie dietetycznych posiłków bez konieczności wykorzystywania innych naczyń. W zestawie z łyżką i kubkiem do odmierzania ryżu ułatwiającym dozowanie porcji.
TS998
21500 
100 produkt(y)
Automatyczny garnek do gotowania ryżu z funkcją podtrzymywania temperatury do urządzenie dedykowane wszystkim miłośnikom potraw, których głównym składnikiem jest ryż. Wyposażony we wkład wewnętrzny z nieprzywierającą powłoką gwarantuje łatwe gotowanie bez ryzyka przypalenia pojedynczych ziaren. Wygodna rączka na pokrywie ułatwia otwieranie i zamykanie urządzenia bez ryzyka poparzenia, a także wygodne przenoszenie. A dzięki systemowi zabezpieczającemu przed przegrzaniem urządzenie automatycznie redukuje swoją moc.
TS999
59900 
100 produkt(y)
Profesjonalny garnek do gotowania ryżu z eleganckim wykończeniem ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzi się w barach i restauracjach. Wyposażony w podwójny aluminiowy wkład z powłoką nieprzywierającą gwarantuje idealnie ugotowany ryż, bez przypalonych ziaren. Dzięki funkcji automatycznego wyłączenia eliminuje ryzyko przegrzania nawet podczas wielogodzinnej pracy bez przerwy. Duży centralnie umiejscowiony przycisk umożliwia szybkie włączenie urządzenia i rozpoczęcie gotowania ryżu. W zestawie z wygodną łyżką i kubkiem od odmierzania.
TS1361
7900 
100 produkt(y)
Stylowy czajnik elektryczny o pojemności 1,7 l z wbudowanym filtrem wodnym, dzięki któremu przygotowywane napoje zyskują jeszcze pełniejszy smak. Zabezpieczony nowoczesnym systemem ochrony przed przegrzaniem oraz inteligentną funkcją automatycznego wyłączania, gwarantuje bezpieczne użytkowanie niezależnie od wieku użytkownika. Obrotowa podstawa o zakresie ruchu 360° ułatwia korzystanie z czajnika w każdych warunkach, umożliwiając wygodną zmianę ustawienia nawet, co kilka minut. Elegancka obudowa ze stali nierdzewnej przykuwa wzrok oraz zabezpiecza czajnik przed nieumyślnymi wstrząsami.
TS1377
8800 
100 produkt(y)
Profesjonalny blender ręczny z silnikiem o imponującej mocy 600W gwarantuje skuteczne mielenie składników o twardszej strukturze. Wyposażony w 2-stopniową regulację prędkości sterowaną za pomocą miękkiego przełącznika, ułatwia dostosowanie mocy blendera do oczekiwanych efektów, zachowując naturalny miąższ owoców. Dzięki pętli zaczepowej umiejscowionej nad rękojeścią blendera urządzenie może być wygodnie przechowywane, pozostając pod ręką zawsze, kiedy jest potrzebne. Odłączany moduł ze stali nierdzewnej gwarantuje sprawne działanie przez wiele lat oraz ułatwia mycie po skończonej pracy.
TS1379
12700 
100 produkt(y)
Poręczny blender osobisty z zestawem dwóch kubków podróżnych z pokrywkami o pojemności 600 ml każdy doskonale sprawdzi się wśród aktywnych osób ceniących zdrowe odżywianie. Wyposażony w 2-stopniowe pokrętło do regulacji mocy oraz funkcję pracy pulsacyjnej, gwarantuje doskonałe rezultaty miksowania owoców i warzyw, zachowując ich naturalny miąższ. Dzięki nóżkom z przyssawkami korzystanie z urządzenia jest wygodne i w pełni bezpiecznie. A zdejmowany zespół ostrzy z 4 nożami ułatwia czyszczenie po zakończonej pracy.
TS1365
8500 
100 produkt(y)
Stylowy czajnik elektryczny o pojemności 1,7 l wykonany z odpornej na wstrząsy stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości plastiku. Wbudowany filtr pozbawia wodę szkodliwych zanieczyszczeń, poprawiając smak oraz aromat przyrządzanych napojów. Wyposażony w systemy bezpieczeństwa chroniące przed przegrzaniem oraz kontrolujące pracę grzałki, obniża ryzyko poparzenia lub zwarcia elektrycznego. Charakterystyczne, przezroczyste okienko umożliwia łatwe sprawdzenie poziomu wody. Dzięki obrotowej podstawce 360° korzystanie z czajnika jest wyjątkowo komfortowe nawet w biurze o dużej ilości użytkowników.
TS1362
6800 
100 produkt(y)
Elegancki czajnik elektryczny o pojemności 1,0 l gwarantującej lekkie i poręczne użytkowanie. Wyposażony w filtr wodny, skutecznie zatrzymuje szkodliwe zanieczyszczenia, poprawiając smak przygotowywanych napojów. Zasilany obrotową podstawą 360°, zapewnia łatwe manewrowanie przy większej liczbie użytkowników. Dzięki funkcji automatycznego wyłączenia oraz ochrony przez przegrzaniem czajnik zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, nawet przez młodszych użytkowników. Stylowa obudowa ze stali nierdzewnej podkreśla elegancki charakter produktu.
TS1375
12900 
100 produkt(y)
Elegancki blender kielichowy z silnikiem o mocy 500W umożliwia przygotowanie pysznych koktajli, skutecznie mieląc wszystkie owoce i warzywa. Dzięki dwóm ustawieniom prędkości oraz funkcji pracy w trybie pulsacyjnym gwarantuje doskonałą konsystencję miksowanych składników, nie pozbawiając ich naturalnego miąższu. Odłączany kielich o pojemności 1,5 l ze wskaźnikiem poziomu napełnienia ułatwia odmierzanie dokładnej ilości składników. Dzięki odłączanym ostrzom czyszczenie blendera po skończonej pracy jest wyjątkowo szybkie i bezproblemowe. Wyposażony w antypoślizgową podstawkę zwiększa bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.
TS1364
7700 
100 produkt(y)
Reprezentatywny czajnik elektryczny o pojemności 1,2 l dzięki swojej poręcznej i eleganckiej budowie doskonale sprawdzi się w biurze. Wyposażony w filtr wodny, zapewnia pełny i pozbawiony zanieczyszczeń smak kaw oraz herbat. Nowoczesne funkcji zwiększające bezpieczeństwo, kontrolują pracę czajnika, chroniąc przed przegrzaniem oraz wyłączając system grzewczy, gdy woda wrze. Elegancka i czytelna wstawka w kolorze niebieskim umożliwia precyzyjne określenie poziomu wody w czajniku.
TS531
6500 
100 produkt(y)
Elegancki młynek do kawy z ostrzami ze stali nierdzewnej i pojemnikiem mieszczącym 50 gram ziaren zapewnia dokładne mielenie kawy dla całej rodziny. Wyposażony w duży przycisk on/off oraz pokrętło chwilowego pulsowania, gwarantuje w 100% skuteczną mielenie i wygodne użytkowanie. Dzięki nowoczesnej konstrukcji urządzenie emituje mniej niż 69dB(A), umożliwiając pracę, podczas gdy inni domownicy śpią. Wygodny schowek na kabel uławia przechowywanie oraz transportowanie urządzenia. Elegancki design podkreśla wyjątkowość urządzenia. W zestawie z pokrywką, bez której urządzenie nie funkcjonuje, eliminując ryzyko skaleczenia.
TS536
8900 
100 produkt(y)
Profesjonalny młynek do kawy wyposażony w pojemnik mieszczący 60 gram ziaren oraz ostrza ze stali nierdzewnej gwarantuje szybkie i dokładne mielenie porannej kawy. Wyposażony w antypoślizgowe stopki zapewnia stabilną pracę bez konieczności ciągłego przytrzymywania urządzenia. Dzięki ukrytemu schowkowi na kabel przechowywanie i transportowanie młynku jest łatwe i wygodne. Elegancki czarny i chromowany design doskonale wkomponuje się do każdej kuchni.
TS1392
5700 
100 produkt(y)
Wydajna wyciskarka do cytrusów z dwukierunkowym obrotem dla maksymalnej ilości wysokowitaminowego soku z każdego owocu. Wyposażona w dwie końcówki wyciskające gwarantuje płynną i wydajną pracę z cytrusem każdego rodzaju. Dzięki dzbankowi z przykrywką o pojemności0,7 l umożliwia przygotowanie soku dla całej rodziny podczas jednorazowego wyciskania. Odłączana budowa ułatwia czyszczenie i przechowywanie urządzenia po skończonej pracy.
TS1384
8900 
100 produkt(y)
TS532
7700 
100 produkt(y)
Poręczny młynek do kawy z przykuwającą wzrok chromowaną obudową sprawdzi się w kuchni osób dbających o detale. Wyposażony w ostrza ze stali nierdzewnej oraz pojemnik na 50 gram ziaren kawy, gwarantuje sprawną i wydajną pracę, w mgnieniu oka przygotowując kawę dla całej rodziny. Wygodny przycisk włączania oraz pokrętło przełączania na tryb pulsowania gwarantują komfortowe użytkowanie oraz w 100% dokładne mielenie. Wygodny i ukryty schowek na kabel pozwala przechowywać młynek w szafkach bez plączących się kabli. W zestawie z pokrywką umożliwiającą działanie młynka, dzięki której użytkowanie jest w pełni bezpieczne i nie generujące zanieczyszczeń.
TS5247
15500 
100 produkt(y)
Wielofunkcyjny blender ze szklanym dzbankiem o pojemności 1,5 l umożliwia przygotowywanie pysznych i pełnowartościowych koktajli dla całej rodziny. Wyposażony w przełącznik działania impulsowego skutecznie miksuje owoce i warzywa niezależnie od ich wielkości, tworząc doskonałe kompozycje smakowe. Dzięki antypoślizgowej podstawie oraz wyłącznikowi awaryjnemu użytkowanie blendera jest w pełni komfortowe i bezpieczne dla wszystkich. W zestawie z wygodnym młynkiem do kawy umożliwia zaparzenie aromatycznej i pobudzające kawy jak z najlepszej włoskiej kawiarni. Całość zamknięta w eleganckiej, matowej obudowie z chromowanym wstawkami tworzy niezastąpiony sprzęt śniadaniowy w każdej kuchni.
TS1382
5900 
100 produkt(y)
TS513
12900 
100 produkt(y)
TS1360
5899 
100 produkt(y)
Mały i wyjątkowo poręczny czajnik elektryczny o pojemności 0,5 l doskonale sprawdzi się podczas kilkudniowych wycieczek. Dzięki małym gabarytom oraz dwóm kubkom dołączonym do zestawu nie zajmuje wiele miejsca, nawet w podręcznym bagażu. Przystosowany do dwóch napięć sieci elektrycznych oraz wyposażony w we wskaźnik oraz przełącznik zasilania, może być użytkowany zarówno w hotelach, jak i przyczepach kempingowych.
TS1381
6300 
100 produkt(y)
TS1393
29890 
100 produkt(y)
Profesjonalny robot kuchenny dedykowany zarówno amatorom, jak i kulinarnym pasjonatom, pozwoli przygotowywać dania godne szefa kuchni. Wyposażony w poręczną, aluminiową misę o pojemności 4,7 L umożliwia wygodne przygotowywanie ciast i mas o dużej objętości, bez ryzyka wylania. Intuicyjna, 8-stopniowa regulacja prędkości z trybem pulsowania oraz eleganckim podświetleniem LED ułatwia precyzyjne dostosowanie mocy miksera do przyrządzanej potrawy, gwarantując doskonały smak po upieczeniu. Wyposażony w aluminiowe mieszadło, hak do ciasta oraz trzepaczkę ze stali nierdzewnej umożliwia przygotowanie każdego rodzaju ciasta. Dostępny w dwóch eleganckich kolorach: białym i czarnym.
TS495
6400 
100 produkt(y)
Poręczny czajnik elektryczny o pojemności 1,7 l wykonany z wysokiej jakości plastiku, gwarantującemu długotrwałe użytkowanie nawet w niesprzyjających warunkach. Wyposażony w wydajny filtr wodny zapewnia lepszy smak i aromat przyrządzanych napojów. Dzięki systemowi zabezpieczającemu przed przegrzaniem, krytym elementom grzewczym oraz funkcji automatycznego wyłączenia, czajnik jest w pełni bezpieczny, minimalizując ryzyko poparzenia u dzieci. Komfort użytkowania zwiększa lampka kontrolna, informująca o zakończeniu gotowania wody. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych biało-bordowej oraz biało-szarej, sprawdzi się w zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej kuchni.
TS1378
13900 
100 produkt(y)
Profesjonalny blender ręczny 3w1 wyposażony w silnik o mocy 600W znajdzie zastosowanie w zarówno w kuchni amatora, jak i pasjonata gotowania. Dzięki dołączonym do zestawu akcesoriom urządzenie umożliwia łatwe przygotowywanie pełnowartościowych koktajli, aromatycznych dipów czy pysznych deserów. Ergonomiczny kształt z dwoma intuicyjnymi przełącznikami prędkości ułatwia miksowanie produktów o różnej wielkości i strukturze, gwarantując tak samo satysfakcjonujące efekty za każdym razem.A dzięki odłączanemu modułowi ze stali nierdzewnej, blender pozostaje tak samo skuteczny dziś, jak i po kilku latach regularnego użytkowania.
TS1394
5900 
100 produkt(y)
Ekonomiczna i wygodnie uruchamiana wyciskarka do cytrusów z systemem dwukierunkowego obrotu skutecznie gasi pragnienie, dzięki doskonałej jakości soku z naturalnym miąższem. Poręczny pojemnik ułatwia wygodne przelewanie bezpośrednio do szklanki lub zablokowanie możliwości wypływania soku, udostępniając go wszystkim domownikom spragnionym naturalnego smaku owoców. Dzięki zdejmowanym częściom wyciskarka jest łatwa w czyszczeniu oraz przechowywaniu, nie zajmują dużo miejsca nawet małej kuchni. Dostępna w dwóch kolorach: białym i turkusowym.
TS1363
5900 
100 produkt(y)
Wygodny czajnik elektryczny o pojemności 1,7 l z wbudowanym filtrem do wody kranowej, zauważalnie poprawia smak przyrządzanych kaw i herbat. Zbudowany z odpornego na wstrząsy plastiku, gwarantuje wieloletnie użytkowanie w domu oraz biurze. Zaakcentowany kolorową stawką w kształcie kropli wody w czytelny sposób informuje o poziomie napełnienia. Wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania oraz ochrony przed przegrzaniem zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania.