Wyprzedaż

Kabina prostokątna LUXURY 120x90 grafitowa z powłoką Active Shield

SCN-019/SCN-020
Oszczędzasz: 3.848,00 zł (64%)
2.150,00 
Sugerowana cena sprzedaży: 5.998,00 
10 dni

Oferta specjalna – wyprzedaż kolekcji !

KABINA LUXURY 120X90 SZKŁO GRAFIT POWŁOKA ACTIVE SHIELD

  • Wymiary: 1200 x 900 x 2000 mm
  • Szkło 8 mm grafitowe z powłoką Active Shield
  • Drzwi uniwersalne lewe/ prawe
  • Regulacja przyścienna
  • Magnetyczne uszczelki


Marka SCENERY należąca do polskiego producenta kabin prysznicowych firmy NewTrendy prezentuje linie kabin prysznicowych, wymykające się wszelkimdotychczasowym szablonom. Elementy wykończeniowe każdej linii prezentująniespotykany wcześniej, luksusowy styl. Podkreśla go najwyższa jakośćwykonania oraz materiałów, wybranych specjalnie z myśląo wymagających użytkownikach.

Hartowane szkłoo grubości 8mm nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo domowników, aletakże pozwala wręcz poczuć wysoką jakość produktu. Szkło jest ponadto chronionenowoczesną, hydrofobową powłoką zabezpieczającą je przed zabrudzeniemi ułatwiającą utrzymanie kabiny w czystości. Specjalna rynienka wktórą wyposażono drzwi niezwykle skutecznie zapobiega ściekaniu wodyna podłogę, wpływając na wysoki komfort użytkowania .

Produktpełnowartościowy , w oryginalnym opakowaniu i z pełną 5 letnią gwarancjąproducenta firmy New Trendy.


newtrendy-ikony-powloka-activeshield.pngnewtrendy-ikony-szklo-8mm.png?1536655114newtrendy-ikony-uszczelki-magnetyczne.pnnewtrendy-ikony-gwarancja-5lat.png?15366


NEWTRENDY jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą siępolską firmą, która od 2006 roku stale powiększa grono klientów na tereniekraju i poza jego granicami. Oferuje kabiny prysznicowe o wysokiejrenomie i uznanej pozycji na rynku.

Kabiny NEW TRENDY przenoszą w świat nowoczesnej łazienki,która urzeka pięknem i doskonałością rozwiązań. Wysoka jakość materiałów idbałość o detale gwarantuje poczucie komfortu, harmonii i luksusu.


Ogólne

Gwarancja:
5 lat
Seria:
Luxury

Dane techniczne kabiny

Dłuższy bok:
120
Grubość szkła:
8
Krótszy bok:
90
Wypełnienie:
szkło grafitowe
Łatwe zamówienie
Użyj najpopularniejszych i bezpiecznych metod płatności
Jakość gwarantowana
Doskonałe produkty dla doskonałych ludzi
Przyjazne wsparcie
Obsługa klienta jest dostępna 7 dni w tygodniu